Україна направила Радбезу ООН лист через засідання по «мовному закону»

Ніколенко зауважує, що українська сторона в листі привертає увагу до суттєвого загострення російсько-українського конфлікту, що насправді повинно хвилювати Раду безпеки ООН — Україна направила Радбезу ООН лист через засідання по «мовному закону»
Ніколенко зауважує, що українська сторона в листі привертає увагу до суттєвого загострення російсько-українського конфлікту, що насправді повинно хвилювати Раду безпеки ООН
Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної» є винятково внутрішнім питанням України, — Ніколенко Об этом сообщает wek.in.ua со ссылкой на СМИ.


Україна направила до Ради безпеки ООН листа, де наголосила, що український закон про мову не загрожує міжнародному миру та безпеці і не має ніякого відношення до компетенції Радбезу.


Про це повідомив речник постійного представництва України при Організації Об’єднаних Націй (ООН) Олег Ніколенко на сторінці у Facebook.


Ніколенко зазначив, що позиція України є чіткою.


«Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної» є винятково внутрішнім питанням України», — заявив Ніколенко.


Ніколенко зауважує, що українська сторона в листі привертає увагу до суттєвого загострення російсько-українського конфлікту, що насправді повинно хвилювати Раду безпеки ООН.


«Незважаючи на щире бажання України досягти прогресу в політико-дипломатичному врегулювання, Росія продовжує ігнорувати взяті на себе зобов’язання. Це і звільнення українських моряків і кораблів на вимогу Міжнародного трибуналу, і недотримання режиму припинення вогню, і обстріли медичного персоналу в порушення міжнародного гуманітарного права», — зазначив спікер.


За його словами, в першу чергу на це має відреагувати Рада безпеки ООН.


«Всі інші «мовні» ініціативи Москви — банальне окозамилювання», — заявив Ніколенко.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/ukrajina-napravila-radbezu-oon-list-cherez-zasidannya-po-movnomu-zakonu-607593.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя